Mecidiyeköy, Şht. Er Cihan Namlı Cd No:8 D:A, 34387 Şişli/İstanbul
0212 212 02 23

Hakkımızda

Vizyonumuz

Dermen Bilişim A.Ş., bilgisayar servisi ve teknik destek alanında öncü bir firma olarak, müşterilerine üstün kalitede hizmet sunmayı misyon edinmiştir. Şirketimizin vizyonu, müşterilerimizin teknolojik ihtiyaçlarını özelleştirilmiş servis çözümleriyle karşılamak ve bilgisayar ve donanım sorunlarını hızla ve etkili bir şekilde çözmektir.

Misyonumuz

Bilgisayar servisi alanında müşterilerine en üstün kalitede hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Şirketimizin temel misyonu, müşterilerimizin teknolojik ihtiyaçlarına hızlı yanıtlar sunarak, bilgisayarlarını en yüksek performansta çalıştırmalarını sağlamak ve olası arızaları en kısa sürede gidermektedir.

 

Dermen Bilişim, son teknoloji ekipmanlarını kullanarak, deneyimli ve uzman teknisyenleriyle birlikte müşterilerine güvenilir ve yüksek kaliteli hizmet sunma taahhüdünde bulunur. Hızlı ve etkili arıza giderme, müşteri verilerinin güvenliği ve gizliliğini koruma, şirketin temel değerlerindendir.

Dermen Bilişim’i tercih eden birçok müşteri, bilgisayar sorunlarına karşı güvendikleri bir işaret olarak sektördeki liderliğini yansıtmaktadır. Dermen Bilişim, teknolojik gelişmeleri takip ederek müşteri ihtiyaçlarını her zaman en üst düzeyde karşılamaya devam etmektedir.

Dermen Bilişim, Türkiye’nin önde gelen bilgisayar servis sağlayıcılarından biri olarak tanınır. Bilgisayar onarımı ve bakımı alanında uzman bir ekiple, müşterilerinin teknolojik ihtiyaçlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözme odaklıdır.

Bilgisayar tamiri, düzenli bakım, donanım ve yazılım güncellemeleri, veri kurtarma gibi bir dizi hizmet sunan Dermen Bilişim, müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak kabul eder. Teknolojik sorunlara özgü çözümler sunarak, müşterilerinin iş süreçlerinin kesintisiz devam etmesini sağlar.

WhatsApp Destek Hattı